Nabídka práce

Terénní pracovník/ce přímé obslužné péče Agentury domácí péče Alice

Co vás čeká:

Hlavní náplní práce je zajištění základních životních potřeb klienta s ohledem na jeho individuální potřeby a požadavky, pomoc klientům s každodenními úkony spojenými s hygienou, úklidem či společenským životem.
Nepravidelně rozložená pracovní doba (práce i o víkendech, odpolední). Pracovní smlouva na 7 hodin denně, možná dohoda na 8 hodin po zapracování.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníka přímé obslužné péče v sociálních službách, případně umožníme tento absolvovat do 1 roku od nástupu do pracovního poměru
- řidičský průkaz sk. B nezbytnou podmínkou (aktivní řidič)
- bezúhonnost
- vztah k seniorům
- praxe v sociálních službách výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

- smysluplnou práci na HPP
- jistotu stabilního zaměstnání nezávisle na pandemické situaci
- příjemné mzdové ohodnocení
- k platu odměny a příplatky po zapracování.
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravné

Těšíme se na Vás!

Obor

Zdravotnictví a sociální péče

Profese

Terénní pracovník

Místo pracoviště

Husova tř. 1837/20, České Budějovice, České Budějovice 3

Požadované vzdělání

Základní

Jazykové znalosti (Všechny jazyky)

Čeština - Pokročilá

Typ úvazku

  • Práce na plný úvazek
  • Práce na zkrácený úvazek

Délka trvání pracovního poměru

Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Hrubá mzda

21 700 - 29 000 Kč/měsíc

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení

Oblastní spolek Českého červeného kříže České Budějovice

Kontaktní osoba

Martin Hrneček

Telefon

725550475

Adresa

Husova 1837/20, 37001 České Budějovice - České Budějovice, Česko

Naše práce je i náš život